ניהול יומן העסק

אין מי שיכול לנהל את העסק שלכם טוב יותר מכם. אנחנו יודעים שבשביל לעשות את זה טוב, אתם חייבים עוד זמן פנוי.
כ-70% מהזמן שלכם בעסק מושקע על שיחות טלפון עם לקוחות שמעוניינים לתאם תור – לא חבל? המערכת שלנו בנויה כך שמהפעם הראשונה תוכלו לחסוך זמן יקר ולהוריד מכם את שיחות הטלפון המיותרות. והנה עוד דברים שתוכלו לעשות עם Bthere

קביעת תורים

 

התחילו לנהל נכון את הזמן שלכם בעסק באמצעות מערכת חכמה לקביעת תורים. עם Bthere, תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם לקבוע תור – בזמן שמתאים להם וגם לכם. גם לכם יש אפשרות לקבוע תור עבור הלקוחות שלכם דרך האפליקציה.

ניהול יומן התורים

נהלו את התורים שלכם בצורה דיגיטלית – מכל מקום ומכל זמן. היומן יציג את כל התורים שנקבעו ואת חלונות הזמן הפנויים – כדי שתוכלו לשלוט על העסק ולייעל את הזמן. היומן מאובטח ומגובה ברמה הגבוה ביותר, והכל נשאר בשליטה שלכם.

יצירת מאגר לקוחות מאובטח

 

על מנת ליהנות מיעילות וארגון בעסק שלכם כל מה שצריך הוא לסנכרן מתוך אנשי הקשר שלכם את הלקוחות ולצרף אותם למאגר שלכם. כבר מהשימוש הראשון תוכלו להזמין את הלקוחות שלכם להשתמש במערכת החדשה, והם מקבלים sms עם עדכון שאת התור הבא – הם יכולים לקבוע בעצמם בקליק.

הודעות תפוצה ללקוחות

תוכלו לעדכן את הלקוחות שלכם במבצעים, הטבות, מוצרים ושירותים חדשים, או אפילו לאחל להם סוף שבוע נעים – סתם כי בא לכם, ובחינם. שמירה על קשר עם הלקוחות תשדרג את חווית השירות שלכם ותהפוך את העסק למקצועי ונעים יותר.

תמיכה בשירות עם מספר משתתפים

 

במיוחד עבור אלה שמכם שיש להם שירות קבוצתי בעסק, יש אפשרות להוסיף שירות ולהגדיר את מספר המשתתפים בו. הלקוחות ימלאו את התור עד למכסה שהגדרתם ולכם תהיה שליטה על כל פרטי התור והמשתתפים בו.

מעקב אחר לקוחות

תוכלו לבצע מעקב אחר הלקוחות שלכם והתורים שלהם.
לכל לקוח יהיה פרופיל דרכו ניתן לבצע חיוג מהיר ולעקוב
אחר התורים שהתקיימו או עתידים להתקיים. ישנה אפשרות להוסיף הערות בכרטיסית הלקוח, על מנת לשמר על מערכת היחסים ביניכם לזכור דברים חשובים עבור כל לקוח.

דף לעסק ולינק אישי

צרו לעסק שלכם עמוד משלו שיכיל את זמני הפעילות של העסק, כתובת, לוגו וקישור לעמודים ברשתות חברתיות. באפליקציה תקבלו גם לינק אישי, דרכו לקוחות יעברו להורדת האפליקציה וישירות אליכם לעסק.   

שירות התמיכה שלנו

 

אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה, דרך Whatsapp מייל וטלפון. הנציגים שלנו ישמחו לעזור ולתת הסבר גם לכם וגם ללקוחות שלכם.

8,327 תורים נקבעים כל שבוע במערכת שלנו. שדרגו גם אתם את קביעת התורים בעסק שלכם  ואפשרו ללקוחות לקבוע כשנוח להם ותשארו מעודכנים 24/7 מה קורה בעסק.

8,342 תורים נקבעים כל שבוע במערכת שלנו. שדרגו גם אתם את קביעת התורים בעסק שלכם  ואפשרו ללקוחות לקבוע כשנוח להם ובתיאום עם הלו"ז שלכם.