ניהול היומן העסקי

אין מי שיכול לנהל את העסק שלכם טוב יותר מכם. אנחנו יודעים שבשביל לעשות את זה טוב, אתם חייבים עוד זמן פנוי. כ-70% מהזמן שלכם בעסק מושקע על שיחות טלפון עם לקוחות שמעוניינים לתאם תור – לא חבל? המערכת שלנו בנויה כך שמהפעם הראשונה תוכלו לחסוך זמן יקר ולהוריד מכם את שיחות הטלפון המיותרות. והנה עוד דברים שתוכלו לעשות עם Bthere

קביעת תורים

התחילו לנהל נכון את הזמן שלכם בעסק באמצעות מערכת חכמה לקביעת תורים. עם Bthere ,תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם לקבוע תור – בזמן שמתאים להם וגם לכם

ניהול יומן עבודה

 

נהלו את היומן העסקי שלכם בצורה דיגיטלית – מכל מקום ומכל זמן. היומן יציג את כל התורים שנקבעו ואת חלונות הזמן הפנויים – כדי שתוכלו לשלוט על העסק ולייעל את הזמן.

הודעות תפוצה

 

תוכלו לעדכן את הלקוחות שלכם במבצעים, הטבות, מוצרים ושירותים חדשים, או אפילו לאחל להם סוף שבוע נעים – סתם כי בא לכם. שמירה על קשר עם הלקוחות תשדרג את חווית השירות שלכם ותהפוך את העסק למקצועי ונגיש יותר

פרופיל עסקי

 

צרו לעסק שלכםעמוד דיגיטלי נוסף ומעודכן שיכיל את זמני הפעילות של העסק, כתובת, המלצות מלקוחות וקישור לעמודים ברשתות חברתיות. הלקוחות יוכלו למצוא את העסק שלכם באפליקציה בחיפוש פשוט – ולהיחשף לעמוד ולעסק שלכם בקליק.   

תמיכה אונליין

אנחנו כאן בשבילכם בתמיכה טכנית ונשמח לסייע לכם בכל שאלה, באמצעות צוות המוקד המקצועי שלנו במוקד הטלפוני, בוואטסאפ ודרך דוא"ל.

מעקב אחר לקוחות

 

תוכלו לבצע מעקב אחר הלקוחות שלכם והתורים שלהם.
לכל לקוח יהיה פרופיל בו הוא מעדכן את
הפרטים שלו דרכו ניתן לבצע חיוג מהיר ולעקוב
אחר התורים שהתקיימו או עתידים להתקיים.

סנכרון אנשי קשר

על מנת ליהנות מיעילות וארגון בעסק שלכם כל מה שצריך הוא לסנכרן את אנשי הקשר שלכם ולצרף אותם למאגר הלקוחות שלכם. כבר מהשימוש הראשון תוכלו להזמין את הלקוחות שלכם להשתמש במערכת החדשה – והם מקבלים כדכון אוטומטי שאת התור הבא – הם יתאמו בעצמם בקליק.

8,327 תורים נקבעים כל שבוע במערכת שלנו. שדרגו גם אתם את קביעת התורים בעסק שלכם  ואפשרו ללקוחות לקבוע כשנוח להם ותשארו מעודכנים 24/7 מה קורה בעסק.

8,342 תורים נקבעים כל שבוע במערכת שלנו. שדרגו גם אתם את קביעת התורים בעסק שלכם  ואפשרו ללקוחות לקבוע כשנוח להם ובתיאום עם הלו"ז שלכם.